نتایج جستجو برای عبارت :

هرآنچه که باید درباره آنتی ویروس avira بدانید

اویرا (Avira) یک شرکت آلمانی است که از ۳۰ سال پیش فعالیت خود را در زمینه خدمات IT آغاز کرد. درحال حاضر با مجموعه‌ایی از محصولات تجاری، سازمانی و خانگی، نام اویرا همواره در میان چندین نام برتر حوزه امنیت شنیده می‌شود. نمایش خیره کننده این شرکت در چند سال گذشته در بدست آوردن گواهینامه‌های معتبر بین المللی، جایگاهی ویژه برای این محصول فراهم ساخته. شاهدیم که Avira با ۱۰۰ میلیون کاربر بین المللی اعتبار خوبی را در بازار هدف خود بدست آورده است.
ادامه م
اویرا (Avira) یک شرکت آلمانی است که از ۳۰ سال پیش فعالیت خود را در زمینه خدمات IT آغاز کرد. درحال حاضر با مجموعه‌ایی از محصولات تجاری، سازمانی و خانگی، نام اویرا همواره در میان چندین نام برتر حوزه امنیت شنیده می‌شود. نمایش خیره کننده این شرکت در چند سال گذشته در بدست آوردن گواهینامه‌های معتبر بین المللی، جایگاهی ویژه برای این محصول فراهم ساخته. شاهدیم که Avira با ۱۰۰ میلیون کاربر بین المللی اعتبار خوبی را در بازار هدف خود بدست آورده است.
ادامه م
هرآنچه درباره ایمپلنت بهتر است بدانید!
ایمپلنت‌دندان یک روش درمانی برای جانشینی
ریشه دندان از دست رفته است و بنیان محکمی برای جایگزینی پروتزهای ثابت
(دائمی) و یا متحرک دندان فراهم‌ می‌کند که عملکرد و زیبایی کاملا مشابه
دندان طبیعی ایجاد‌ می‌نماید. ایمپلنت با استخوان فک به طور کامل جوش‌
می‌خورد و سال‌ها در جای خود ثابت و بدون حرکت‌ می‌ماند.
ادامه مطلب

ایمپلنت‌دندان یک روش درمانی برای جانشینی ریشه دندان از دست رفته است و بنیان محکمی برای جایگزینی پروتزهای ثابت (دائمی) و یا متحرک دندان فراهم‌ می‌کند که عملکرد و زیبایی کاملا مشابه دندان طبیعی ایجاد‌ می‌نماید. ایمپلنت با استخوان فک به طور کامل جوش‌ می‌خورد و سال‌ها در جای خود ثابت و بدون حرکت‌ می‌ماند.
ادامه مطلب

ایمپلنت‌دندان یک روش درمانی برای جانشینی ریشه دندان از دست رفته است و بنیان محکمی برای جایگزینی پروتزهای ثابت (دائمی) و یا متحرک دندان فراهم‌ می‌کند که عملکرد و زیبایی کاملا مشابه دندان طبیعی ایجاد‌ می‌نماید. ایمپلنت با استخوان فک به طور کامل جوش‌ می‌خورد و سال‌ها در جای خود ثابت و بدون حرکت‌ می‌ماند.
ادامه مطلب
کتاب باید كسی از میان ما به كشتن كتاب برخیزدشاعر: فرهاد وفایی

چشم هایششروع ویرانیو من آن دورترین شهر زیر آوارمکه هیچ ، هیچ ، هیچامیدِ نجاتم نیست
برای تهیه ی این کتاب می توانید به پیج اینستگرام نشر شانی مراجعه کنید:@nashreshani1
همچنین می توانید از سایت نشر شانی تهیه کنید: 
http://www.nashreshani.com
زمانی که با واقعیت جدید زندگی ام روبرو شدم (که البته کار آسانی نبود) ، مرتب از خودم میپرسیدم که چرا این اتفاق برای من افتاد؟!
میبایستی مسئولیت زندگی و سرنوشت خودم را بر عهده میگرفتم وبه جای شکوه و شکایت از وضع موجود، با شرایط کنار بیایم.
بنابراین انرژی ام را صرف حسرت خوردن برای آنچه که باید باشد و نیست یا اینکه ای کاش این اتفاق بد برای من نمی اوفتاد ،نکردم
بلکه انرژی ام را متمرکز کردم تا از آنچه دارم بهترین استفاده ممکن را ببرم.
من که نمیتوانست
جغد پیری بود که روی درخت بلوطی زندگی میکرد.
جغد هرروز اتفاقاتی که دور و برش می افتاد را تماشا می کرد.
دیروز پسری را دید که به پیرمردی کمک کرد و سبد سنگینش را تا منزلش برد.
امروز دختری را دید که سر مادرش داد میزد.
هرچقدر بیشتر میدید، کمتر حرف میزد.
هرچقدر کمتر حرف میزد، بیشتر میشنید.
میشنید که مردم حرف میزنند و قصه می گویند.
شنید که زنی میگفت، فیلی از روی دیوار پریده است.
شنید که مردی میگفت، هرگز اشتباه نکرده است.
او درباره ی همه ی آدم ها شنیده بو
امروز یه اقا پسر ایرانی دیدیم

بچه ها کپییییییییییی حرفایی که من هر روز اینجا مینویسم حرف میزد.

دقیقاااا ایده هاش درباره سوشال دموکراسی، اینکه اینا همه سر و ته کامیونیزمن
درباره کانادا
درباره زندگی
درباره اروپا
درباره امریکا
همه چی!

انگار کپی من بود!

میگفت وقتی توی جامعه خیلی بچرخی و خیلی فکر کنی و خیلی درگیر جزئیاتش بشی همین میشه!

قراره باز همو ببینیم و گپ بزنیم!
آه از این درد، آه از این صبر، نیچه بود می‌گفت هرآنچه مرا نکشد قوی‌ترم می‌کند؟ پس چرا من هربار ضعیف‌تر می‌شوم؟ هربار بیشتر از قبل سست و بی‌جان می‌شوم، هربار زودتر می‌بازم.
زندگی... این چه دردیست بودن که گریزی از آن نیست؟
درد بودن، درد تنهایی، درد کامل نبودن هیچ چیز، درد... درد.... درد.... زندگی همین درد است و بس. کاش رها شدنی بود...
نخواستن بزرگترین رها شدن است... بی‌نیازی... و نیاز خودش باگ وجودی ماست. 
خسته‌ام از نیاز، خواستن، نقصان. 
تو اگر باش
کمپانی کسپرسکی سال‌ها است در حوزه تحقیق، توسعه و تولید محصولات امنیت اینترنت فعالیت دارد. محصولات تولید شده توسط این کمپانی به نام عمدتا شامل نرم افزارهای ضد ویروس، آنتی ویروس خانگی، آنتی ویروس شبکه و آنتی ویروس موبایل هستند. در ایران کسپرسکی موفق به کسب جایگاه دوم در بازار امنیت و آنتی ویروس شده است. همین موضوع ما را برآن داشته تا طی یک مقاله علت محبوبیت آنتی ویروس kaspersky را بررسی کنیم. همچنین در این مقاله می توانید با شیوه تشخیص کسپرسکی او
ساعت از نیمه شب گذشته و من بی هدف چرخ میزنم در فضایی ک روزگاری اشکها و لبخندهایم را نظاره گر بوده...حالا دیگر آن قدیم تر ها نیست ک تا نکته ای حرفی لبخندی و بغض و آرمانی داشتم صفحه کلید لپ تاپم اولین کسی بود ک حرفهای دلم را لمس میکرد...
حالا تا بیایم و خود را بفهمم گیج تر از همیشه محو و گم تر میشوم.
روزگار عجیبی ست ..‌‌...غالبا هرآنچه را میخواهیم و در طلبش هستیم با دست پس میزنیم و با پا پیش میکشیم....
بارالها دستانمان را در طلب حق و پس زدن باطل یاری گر ب
گمانم با پست قبلی‌ام ریدم. در واقع باید بیشتر به این موضوع فکر می‌کردم و برای ارسالش دست نگه می‌داشتم. تنها منظور بنده این بود که روزمرگی‌هایِ یکی دو خطی‌ام را در کانال خواهم نوشت و مسائلی که مهم‌تر و جدی‌تر و خصوصی هستند همچنان در وبلاگم نوشته خواهند شد. درباره‌ی کپشن‌های اینستا هم باید بگویم که هرآنچه که بنویسم را هم در اینستا و هم در وبلاگ منتشر می‌کنم. حقیقت این است که گاهی خسته می‌شوم! از سردرگمی، از زندگی، از کرختی و از آدم‌ها خس
زندگی سلااااااااامعنوان اولین مطلبم را زندگی سلام گذاشتم تا به تو دوست خوبم نوید بدهم که میشود هر لحظه به زندگی سلامی دوباره داد و غرق در سلامتی و خوشبختی بود اگر یاد بگیریم از هرآنچه خداوند رحمان در اختیارمان قرار داده درست استفاده کنیم و همسو باشیم با طبیعت وجودی خودمان و بیرون از خودمان؛ در واقع کافیست آداب صحیح استفاده از هر آنچه هست را بیاموزیم و به کار ببندیم، آنگاه شاهد بارش معجزه های بزرگ الهی در زندگی مان خواهیم بود.
پرستار ظرف تقسیم‌بندی قرص‌ها را جلوی پیرمرد می‌گذارد:- قرصهاتونو جدا کردم، اینا همه برای شماست؛ قرمزا برا فشار خونه، زردا برای چربی، سفیدا برای پادردتون ... همه رو لازمه بخورین! روزی یکی! فهمیدین چی شد؟پیرمرد لبخند بر لب نگاهش می‌کند:+ فهمیدم. دستت درد نکنه!پرستار نگاهی به پیرمرد دیگر، که باز هم در این سرما پنجره را باز کرده و دود سیگارش را بیرون می‌دهد، می‌اندازد و در دل می‌گوید کاش او هم...

✅ و هرآنچه را برای شما به رنگهای مختلف آفرید و
به نام خدا
دماغش را بالا گرفته و توی سالن قدم می‌زند. اگر مستقیم از روبه‌رو به سمتش نزدیک شوی، کوچکترین اثری از تغییر حالت در ماهیچه های صورتش که یعنی تو را دیده، نمی‌بینی [برعکس خیلی‌های دیگر که به محض دیدن آشنایی هرچند دورو قدیمی، با علامت سرودست و لبخندو هرآنچه درتوان باشد، ابراز دوستی و صمیمیت می‌کنند تا وقتی که به نزدیک هم رسیده و انجام رسومات رایج دست دادن و احوالپرسی های تندوتندو که گاهی ازجواب دادن به خیلیهایش جا می‌مانی].
ادامه
آیا شما یادگرفتید که چطور باید یادبگیرید؟ شاید نه… شاید هم در مدرسه فقط به شما گفتند حفظ کنید ! همین و بس؟ در واقع حفظ کردن هم نوعی یادگرفتن است، اما شاید جالب باشد اگر بدانید بدترین استراتژی یادگیری است.
پس چاره ی کار چیست؟ اگر شما بخواهید هرچیزی یادبگیرید، قبل از یادگیری نیاز به دو دانش اولیه دارید :
ادامه مطلب
درب ریلی یکی از متداول ترین درب هایی است که در ساختار آن معمولا یک لنگه بر روی یک ریل حرکت می کند. درب ریلی را به نام درب کشویی یا درب کشویی ریلی نیز می شناسند. این نوع درب ها بیشترین کاربرد را در درب های پارکینگ و همچنین شرکت ها و ادارات دارند. درب های ریلی می توانند هم دستی بوده و هم اتوماتیک باشند. درب های ریلی که با دست باز می شوند به طور معمول برای فضاهای داخلی منازل و به عنوان درب داخلی مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از این نوع درب ها به
چند روز پیش شبکه AMC طی مراسم کامیک کان نه تنها از تریلر فصل جدید سریال The Walking Dead رونمایی کرد، بلکه با انتشار تیزری کوتاه از فیلم خود با حضور اندرو لینکلن، طرفداران را شگفت‌زده نمود. سایت Forbes اخیراً جزئیاتی از این فیلم منتشر کرده در صورت نیاز شما میتوانید اقدام به دانلود زیرنویس فارسی سریال The Walking dead نمایید.
ادامه مطلب
برای اولین بار پس از گلکسی نوت ۴، سامسونگ در سال ۲۰۱۹ از دو مدل گلکسی نوت رونمایی کرد و با این کار از استراتژی گوشی‌های گلکسی اس برای سری نوت استفاده کرد. پس از عرضه گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس، طبق گزارش‌های مختلف سامسونگ قصد دارد گلکسی نوت ۱۰ لایت را روانه‌ی بازار کند.
ادامه مطلب
نه اعتنا به می و نه خمار می کردندعلی نبود، خلایق چه کار می کردند؟علی اگر که نمی بود، شاعران در شعرچه استفاده ای از ذوالفقار می کردند؟به دار باقی مولا شتافتند آنانکز عشق یار تمنای دار می کردندز هیبت سخنش، پایه های منبر نیززمان خطبه، سکوت اختیار می کردندبه دست حیدری اش بوسه زد در خیبرو اهل کوفه به این افتخار می کردندبرای علم علی تازگی ندارد، هیچهرآنچه را که بر او آشکار می کردندهمه مناظر کوفه ز خویش می رفتنداگر نگاهی از آن رخ شکار می کردندبگو
1. هلما وبلاگ رو توصیف کنید. (10نمره)
2. انتقاد، پیشنهاد و هرآنچه فکر میکنید لازمه بدونم رو بگید لطفا. (10نمره)
شرکت کردن همه اتون برام مهمه، پس اگر پست رو دیدین پیام دادن رو فراموش نکنید لطفا.
ارسال نظر ناشناس هم فعاله.
ماه جدید قمری هم مبارک. :)
Zoner Mobile Security 
برنامه ایست که امنیت دستگاه اندرویدی شما را در برابر تروجانها، کرمها، جاسوس افزارها و سایر برنامه های مخرب تامین میکند. این آنتی ویروس در اروپا، سرزمین آنتی ویروسهای معروف Kaspersky, ESET, AVG, Avira و Avast، توسعه یافته است.
ادامه مطلب
نصب ژنراتور از خرید آن، کم اهمیت‌تر نیست. برای به‌دست‌آوردن حداکثر میزان بهره‌وری و بهینه‌سازیِ طول عمر دیزل ژنراتور، نیاز به دانستن اصول و نکات نصب ژنراتور است. مثلا در صورت تراز نبودن محل قرارگیری ژنراتور، در دیزل ژنراتور ها، لرزش ایجاد شده و بدین صورت تاثیر نامناسبی بر عملکرد دستگاه خواهد گذاشت و طول عمر آن هم کاهش خواهد یافت. راه‌اندازی و نصب دیزل ژنراتور باید توسط افراد متخصص صورت بگیرد تا از بروز اشتباهات و مشکلات بعدی جلوگیر
امشب بالاخره نامه رو شروع کردم.
براش نوشتم که حس ورتر  رو دارم. هرچند که لوته ای رو از دست ندادم.
+ عزیزدلم
برایت خوانده بودم "بنشین رفیق تا که کمی درد دل کنیم/اندازه ی تو هیچکس مهربان نبود/اینجا تمام حنجره ها لاف می زنند/ هرگز کسی هرآنچه که می گفت آن نبود"
یادمه پارسال وقتی نشسته بودیم توی زیرگذر میدون ولیعصر براش خوندم.
حالا میخوام حرف بزنم. می خوام بگم این چهارماه چی بهم گذشت که سکوت کردم و دوباره از همه دورتر شدم.
آموزش صفر تا صد بورس

به نام خدا
امروزه یک روش کسب درآمد از اینترنت مربوط به بورس و سهامداران آن است
خرید سهام و سرمایه گذاری در زمینه بورس نیازمند علم و دانش کافی و لازم است تا شما عزیزان با گام گذاشتن در این عرصه دچار ضرر و زیان نشوید...هرآنچه لازم است تا درمورد بورس بدانید برای شما مهیاست، این پکیج فقط برای علاقه مندان توصیه میشودما به عنوان هدیه نمونه سوالاتی از کارگزینی بورس را بهمراه پکیج برای شما قرار دادیم
و قابل توجه شما دوستان عزیز
نصب ژنراتور از خرید آن، کم اهمیت‌تر نیست. برای به‌دست‌آوردن حداکثر میزان بهره‌وری و بهینه‌سازیِ طول عمر دیزل ژنراتور، نیاز به دانستن اصول و نکات نصب ژنراتور است. مثلا در صورت تراز نبودن محل قرارگیری ژنراتور، در دیزل ژنراتور ها، لرزش ایجاد شده و بدین صورت تاثیر نامناسبی بر عملکرد دستگاه خواهد گذاشت و طول عمر آن هم کاهش خواهد یافت. راه‌اندازی و نصب دیزل ژنراتور باید توسط افراد متخصص صورت بگیرد تا از بروز اشتباهات و مشکلات بعدی جلوگیر
در مورد ذات خدا گفتیم که قابل شناخت نیست و سئوال مطرح شد که وقتی ذات خدا قابل شناخت نیست اصلا چگونه ما خدایی را میشناسیم یا خدا شناخته میشود؟پاسخ هم این بود که از طریق تجلی صفات.
صفت چیست؟ صفت کلمه ایست که اسم را توصیف میکند.در مورد خداوند هم این صفات هستند که به ما شناخت می دهند خداوند کیست و چیست.
اهل ایمان به دونوع صفات در مورد خداوند اعتقاد دارند:صفات ذاتصفات فعل(فاعلی)
"صفات ذات" یعنی هرآنچه که با خودِ خدا سنجیده میشود بدون اینکه چیزی در مق
دوس دارم با یکی حرف بزنم...
نمی‌دونم درباره چی!... فقط دوس دارم حرف بزنم...
شاید یه دلیلش اینه که کلا ما ایرانیا دوس داریم درباره هرچیزی اظهار فضل کنیم!
یعنی یه نفر یه چیزی بگه، بعد ما درباره‌ش نظر بدیم... بریم توی فاز سخنرانی...
واقعا الان نیاز دارم! خیلی وقته موندم توی خونه و نتونستم دوستان رو مستفیض کنم!
♦️طبق قوانین فیزیکقراردادن یک آهن در میدان مغناطیسیپس از مدت کوتاهیآنرا به "آهن رُبا" تبدیل میکند.
حال...قراردادن یک ذهن در میدان مغناطیسیِ بدبختی،میشود "بدبختی رُبا"...و قرار دادن در میدان مغناطیسیِ خوشبختی،میشود "خوشبختی رُبا"... هرچه را که میبینیدهرآنچه را که میشنویدو هر حرفی که میزنیدهمه دارای انرژی مغناطیسی هستندو ذهن شما را "همان رُبا" میکنند!
پس همیشه با افراد سالم ، باهوش ، موفق و سعادتمند معاشرت نمایید تا خصوصیات آنها را جذب کنید.
ب
آموزش صفر تا صد بورس

به نام خدا
امروزه یک روش کسب درآمد از اینترنت مربوط به بورس و سهامداران آن است
خرید سهام و سرمایه گذاری در زمینه بورس نیازمند علم و دانش کافی و لازم است تا شما عزیزان با گام گذاشتن در این عرصه دچار ضرر و زیان نشوید...هرآنچه لازم است تا درمورد بورس بدانید برای شما مهیاست، این پکیج فقط برای علاقه مندان توصیه میشودما به عنوان هدیه نمونه سوالاتی از کارگزینی بورس را بهمراه پکیج برای شما قرار دادیم
و قابل توجه شما دوستان عزیز
دفن میکنم اکنون پوست انداخته شده سال بیست و دو را و هرآنچه قبلش بوده. قد کشیده و ذهن کوتاه مانده در چارپاره ی در قدم ننهاده به دنیای بیست و سه سالگی رغبت برگشت ب عقب ماندن در گذشته ی همین دیروز که بسان بادی سرد و سنگین که تکثیر شد بر پیکره ی اوهام و اوصاف حال دنیای جدیدم. آماده نیستم میخواهم جلوی زمین را بگیرم که هی دور خورشید نچرخد یا اصلا میخواهم بروم فضا شنیده ام آنجا عمر دیر به دیر میگذرد. مرا هوس کثیفی فراگرفته که خیال پخته دیروز و دنیای خا
   بهتر   از   این   نباشد   ،  دل داده  بر  نگاهی
      از عشق بیکران است ،  هرآنچه را که خواهی
         معصیت  است  آنی   ،   کامی  ز رویِ    لب ها
             بر غیر   جُرم  باشد   ،   جز  تو   که  بی گناهی

شاعر معاصر : داوود جمشیدیان ، متخلّص به سِتین
من شبیه کوهم  امّا از وسط تا خورده امتو تصوّر می کنی چوبِ خدا را خورده ام

نه! خیال بد نکن، چوب خدا اینگونه نیستمن هرآنچه خورده ام از دست دنیا خورده ام

ساده از من رد نشو ای سنگدل، قدری بایستمن همان « فرش ِ گران سنگم » ، فقط پا خورده ام

قطره ام امّا هزاران رود ِ جاری در من استغرق در دلشوره ام انگار دریا خورده ام

دائما در حال تغییرم ، بپرس از آینهبارها از دیدن تصویر خود جا خورده ام
اگر تا به حال به مشهد سفر نکرده اید حتما این
کار را انجام دهید؛ هرآنچه  برای یک سفر
خوب نیاز دارید در این شهر خواهید دید. اماکن مذهبی، تاریخی، ادبی، تفریحی و...
همه را در مشهد یکجا می توانید داشته باشید. و در کنار همه ی این ها هتل های مشهد
با به کار گیری بهترین ها بستر آسایش و رفاه را برای سفرتان گسترانده اند.
فقهاء قاعده ای دارند به نام «اصالة الحل» ، یعنی همه چیز حلال است مگر اینکه حرمتش ثابت شود. بسیاری از فقها برای اثبات مطلوبشان به آیه ی ! «احلّ لکم ما فی الارض جمیعاً» استناد می کنند. اما چنین آیه ای در قرآن وجود ندارد !!!
مثلا فقیه نامدار ، آغا ضیاء الدین عراقی در کتاب (نهایة الافکار) می نویسد : «زمانی که بین دو روایت تعارض از نوع تباین کلی باشد مثلا روایتی گوشت الاغ را حلال و روایتی دیگر گوشت الاغ را حرام بداند ، روایتی که گوشت الاغ را حلال می دان
   بهتر   از   این   نباشد   ،  دل داده  بر  نگاهی
   از عشق بیکران است ، هرآنچه را که خواهی
   معصیت  است  آنی   ،  کامی  ز رویِ    لب ها
   بر غیر   جُرم  باشد  ،   جز  تو  که  بی گناهی

یکی از مناطق سردسیر غرب کشور که از زیبایی های بسیاری برخوردار است و مسافران
بسیاری را جذب خود می کند، تبریز است. این شهر در کنار جاذبه ها، ازهمه ی امکانات
حمل و نقل عمومی برای سفر برخوردار است پس سفر به آنجا کار سختی نخواهد بود. حال
آنکه راحتی تنها مختص مسیر نیست و در داخل شهر، هتل های تبریز رفاه، آسایش، آرامش
و هرآنچه برای یک مسافر نیاز است تا لذت سفر را در اقامت مطلوب تعریف کند، فراهم
آورده اند.
تمام این هفته میخواستم بنویسم. درباره اینکه هوا واقعا خوبه اما من رو غمگین میکنه. درباره اینکه دوست دارم ۱۴ساله باشم. دوست دارم شبیه ۱۴سالگیم از رمان های نودوهشتیا طور لذت می‌بردم. دوست دارم ریاضی میخوندم. نجوم میخوندم. خدایا، نجوم‌ میخوندم. درباره اینکه خیلی استرس دارم. و‌ خیلی می‌ترسم. درباره اینکه برعکس همیشه هیچ لیست ارزویی برای امسال نساختم. اینکه از ارزوهام می‌ترسم. اینکه نمیتونم غذا بخورم، نمیتونم بخوابم، تمام مدت سردمه و میدون

ژنراتور یا موتوربرق دستگاهی برای مواقع ضروری است. دستگاهی که از انرژی مکانیکی، انرژی الکتریکی تولید می‌کند. از ژنراتور ، درهتل‌ها، کارخانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات دولتی، وسایل نقلیه‌ای مانند قطار، کشتی، منازل و... اکثرا هم درمواقع ضروری استفاده می‌شود. ژنراتور هم مانند هر دستگاه دیگری اجزای تشکیل دهنده‌ای دارد. اجزای اصلی تشکیل دهنده ژنراتور به شش دسته کلی تقسیم می‌شود، که مختصرا به تعریف آن‌ها می‌پردازیم:
ادامه مطلب
بازهم یادآور میشم که این مطالب تجربه بنده هست و سعی و خطایی که انجام دادم نتیجه اش همین مطلبیه که مینویسم. البته شرایط تحریم و اینکه خیلی از آنتی ویروسهای رایگان بعد از نصب آپدیت نمیشن و همینطور فیلترینگ غلط که دسترسی رو از داخل ایران به خیلی از سایتها بستن همه اینها روی انتخاب و پیشنهاد من تاثیر داشته.بهترین فایروال رایگان:فعلا برای ویندوز 64 بیتی من فایروال Zone Alaram رو پیشنهاد میکنم.حتما تنظیم کنید که به صورت پیشفرض دسترسی به هیچ چیزی نده و ا
   بهتر   از   این  چه باشد ؟ :  دل داده  بر  نگاهی
      از عشق  بیکران است  ،   هرآنچه را که خواهی
           معصیت  است   آنی    ،   کامی  ز رویِ    لب ها
                بر غیر   جُرم  باشد   ،    جز  تو   که  بی گناهی

سایت about.me یکی از سایت هایی هست که می توانید درباره خودتان مطلب بنویسید. اگر برای خود وب سایت ندارید این وب سایت برای شما این امکان را تا درباره همه چیز بنویسید درباره خودتان ،علایقتان، تخصصتان، معرفی پیجتان در شبکه های اجتماعی و ...
وب سایت طلوع فیلم مطالب را درباره خود در این سایت نوشته و لینک آن را در زیر برای شما قرار داده است.

https://about.me/hosseinfilm
دیروز دو ساعت گوشیم خاموش شده بود و هیچ جوری روشن نمیشد یه حسی داشتم انگار تمام ارتباطم با دنیای بیرون قطع شده بود . میخواستم بیام چند کلمه بنویسم یادم افتاد گوشیم خاموشه یه حس غریب ولی دوست داشتنی بود.
اینکه ادم بعضیها رو دنبال میکنه کار ذهنمون هست یه جایی ما بالاخره به این نتیجه میرسیم ذهنمون رو دنبال نکنیم و دنبال بعضی ادمها نیفتیم یه جایی بالاخره به این نتیجه میرسیم نیاز به دنبال کردن نفس نیست صدای بینش درونی خودمون رو بالاخره میشنویم و
شروع می کنم به نوشتن
پاک می کنم.
و مجددا از نو می نویسم.
از بین بی نهایت لغات موجود در سرم می گردم که واژه ای را پیدا کنم. نمی توانم.
حساس تر از همیشه به دنبال کلماتی هستم که بتوانم با آن ها درباره چیزی که می خواهم بنویسم.
کم پیش می آید دچار چنین حالتی شوم مگر اینکه درباره آن موضوع خاص هنوز به نتیجه کلی نرسیده باشم. یعنی وقتی موضوع تازه ای مطرح می شود تا نفهمم با خودم چند چندم نمیتوانم آن طور که شایسته است درباره اش بنویسم.
بلاتکلیفی یک وقت هایی مث
زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
فیزیک 
حل صفحه دوم برگه داده شده
درباره (سوخت های فسیلی چگونه تولید می شوند ) حداقل 2 صفحه تحقیق کن(یک صفحه درباره نفت و گاز و یک صفحه درباره ذغال سنگ ) ، درباره سوخت های فسیلی تحقیق و جند دقیقه صحبت در باره ان (اختیازی)

دوم
عربی
پرسش از دریس  1 2 3 4 5 ، پرسش از درس 6
پرسش از درس 6

سوم
ریاضی
حل نمونه سوال پیشرفت تحصیلی
امادگی برای جلسه بعد

چهارم
هنر
اجرای کسانی که ساز می زنند
کتاب
سال‌ها می‌گذرد و طعم خوش روضه همچنان پای دندانم است. به همین خاطر محرم را دوست دارم و مرور خاطراتش را بر خیلی از چیزها ترجیح می‌دهم.»
کتاب حاوی قصه‌هایی از خاطرات اصحاب روضه است که سه فصل دارد. فصل اول درباره خدای تعالی و حضرات معصومین، فصل دوم درباره عالمان دینی و فصل سوم درباره شهدا، پیر غلامان و هنرمندان است.
هم کوپه ایم
با یه دانشجوی عقده ای،
یه سلیطه؛ ازینایی که هی داد و بیداد میکنن... و همش میگن ایران بده، عربا ملخ خورن، آلمان اقتصادش قویه ولی در عمل نهایتا نظرانشون درباره ی کاشت ناخن و شینیون عروس میتونه مورد قبول باشه..
و‌ یک آدم بی نهایت معقول و آروم.
درباره ی این نفز سوم چیز زیادی در دسترس نیست ، ولی درباره ی دانشجوی عقده ای میتونم بیشتر توضیح بدم :))
تا خود کوپه اومد و کمکم کرد :) بعدش صبر کرد قطار حرکت کنه، دست تکون داد! بعد رفت خونشون!
مناظره حضرت آقا امام صادق علیه السلام با ابو حنیفه در مورد بطلان قیاس
شیخ مفید رضوان الله علیه روایت کرده است:
محمد بن عبید، عن حماد، عن محمد بن مسلم قال: دخل أبو حنیفة على أبی عبد الله علیه السلام فقال له: إنی رأیت ابنك موسى یصلی والناس یمرون بین یدیه فلا ینهاهم، وفیه ما فیه فقال أبو عبد الله علیه السلام: ادع لی موسى، فلما جاءه قال: یا بنی إن أبا حنیفة یذكر أنك تصلی والناس یمرون بین یدیك فلا تنهاهم، قال: نعم یا أبه إن الذی كنت اصلی له كان أقرب إ
دانلود بازی Minecraft برای کامپیوتر| بازی ماین کرافت || نسخه کرک شده و تست شده | Minecraft 1.15.2 یک بازی کم حجم جدید در سبک فکری است که در سال 2013 توسط شرکت 4J Studio برای تمامی پلتفرم کامپیوتر عرضه شده است . شما در بازی ماین کرافت می توانید به هرآنچه که علاقه دارید و در فکرتان است دست پیدا کنید و خودتان آن را بسازید...
ادامه مطلب
سلام:))
دکتر مجتبی شکوری، که احتمالا خیلی‌هامون می‌شناسیمش - یک واقع‌بین و در عین‌حال آرمان‌گرا، یک لطیف متفکر پرهیجان- دو سال پیش ٨گام برای موفقیت در سال جدید نشون داد.
«من مجتبی شکوری هستم و فکر می‌کنم این حرف‌ها درباره دنیای بعد از مرگ نیست. حقیقت واقعی درباره زندگی قبل از مرگ است. درباره این‌ که چه‌طور به سن ٣٠ یا شاید ۵٠سالگی برسید بی‌ آن‌ که بخواهید تفنگ روی شقیقه‌تان بگذارید.»
درباره ٨ زندان صحبت کرد که باید ازشون فاصله بگیریم. ک
دقیقا الان یک ماه هست که دست و دلم به مطالعه آزاد نرفته و وقتم رو دارم به بطالت تمام می گذرونم،قرار بود بعد از سفر کربلا یک بازنگری در خودم انجام بدم ببینم با خودم چند چندم؟!،به همین بهانه دست از مطالعه کشیدم تا کمی بیشتر درباره آموخته هام فکر کنم...و الان نه چیز جدیدی یاد گرفتم و نه بازنگری درباره خودم انجام دادم و نه درباره آموخته هام فکر کردم...
ادامه مطلب
‎بازار روز و بازارهای محلی در هر شهر و کشوری برگزار می شود. این بازارها که به صورت روزانه و در محله های مختلف برپا می شوند. در این بازارها همه چیز پیدا می شود و هرآنچه برای خانه نیاز دارید می توانید تهیه کنید. از میوه و سبزیجات تازه ، انواع خوراکی ، ظرف ، لوازم برقی ، لباس و .... .
قیمت محصولات و خوراکی ها در این بازارها نسبت به مغازه ها کمتر است. و علاوه بر قیمت کم ، محصولات خوراکی مانند میوه و سبزیجات تازه و سالم می باشند. و محصولات محلی نیز در این
خخخخخخخخخخ اینو درباره نظر امریکا درباره پول شویی در کانادا بخونین ها ها ها
امریکا میگه کانادا یکی از مهم تری کشورهای پول شویی جهانه :))))
گرگ زاده اینو بخون برای اطلاعات عمومیت خیلی خوبه. آفرین کفتر کاکل به سر.

نظر امریکا درباره پول شویی کانادا
هنوز هم هستند کسانی که بین عزت نفس و اعتماد به نفس تفاوتی قائل نیستند و تصورشان بر این است که عزت نفس همان اعتماد به نفس است اما نه مثل گذشته؛ امروزه کتاب های بسیاری در جهان و چند مورد هم در ایران درباره عزت نفس به رشته تحریر درآمده که عزت نفس و اعتماد به نفس را به تفکیک بررسی کرده و تعاریف مشخص و واضحی را درباره هرکدام مطرح کرده اند که به چند مورد اشاره میکنم:
عزت نفس و اعتماد به نفس از نظر بزرگان
«روزنبرگ» تصورات فرد بر اعتقاد به اثبات در مورد
درباره لنزهای رنگی چشم بیشتر بدانید
درباره لنزهای رنگی چشم بیشتر بدانید ، امروزه به مدد تکنولوژی، انسان می تواند رنگ چشم های خود را به طور موقت تغییر دهد. لنزهای رنگی در طیف رنگی گوناگون قابلیت استفاده بر روی چشم ها را دارند.
خانم ها بیشترین متقاضی لنزهای رنگی می باشند. لنزهای چشمی کاربرد زیبایی و یا طبی دارند.
ادامه مطلب
اساسی‌ترین سوالاتی که معمولا افراد درباره بیت کوین می‌پرسند،
حول محور واحدهای ارزی آن است. سوالاتی درباره ارزش آن، امنیت، تاریخچه و
در نهایت این پرسش که بیت کوین‌ها از کجا می‌آیند؟ در این مقاله به جواب
سوالات خود درباره چگونگی کار استخراج بیت کوین خواهید رسید.
ادامه مطلب
تنهاماندن فقط در فقدانِ فردی ضروری رخ می‌دهد. تو تنهایی وقتی خانواده‌ای نداری. حال‌آنکه اگر بنا باشد انسانِ تنهایی باشی که در تناسب با برج و چراغانی‌ شهرهای مدرنِ بزرگ لایه‌به‌لایه تشکیل می‌شود، از ابتدا خانواده مفهوم زائدی بوده که باید پشت سر گذاشته شود، برای سفر به ماجرا. تنهایی سنتی، در فقدانِ خانواده، یا در آرزوی یک خانواده هم‌دل، یا تنهایی شهری، ناشی از تجربه‌ناپذیری وحشتناکِ شهری که هیچ معنایی ندارد، یا رابطه‌ای عصیان‌گرانه
معرفی اکسل سبد سهام:اگر شما هم در بورس فعالیت دارید، این روز ها به دنبال فایلی(اکسل سبد سهام) در خصوص محاسبات مرتبط با سهام پرتفوی خود می باشید تا بتوانید منظم تر سهام خود را طبقه بندی کرده و محاسبات سهام خود را مطمئن تربه انجام برسانید . ما در این فایل اکسل به دنبال براورده کردن نیاز های مخصوص شما(هرآنچه که نیاز دارید) در خصوص سبد سهام پرتفوی به صورت کاملا کاربردی در قالب اکسل می باشیم .پیشنهاد میکنم حتما امکانات اکسل سبد سهام را با دقت تا آخر
معرفی شهر شیراز
در این مقاله با ما همرا باشید تا با شهر دوست داشتنی و زیبای شیراز بیشتر آشنا شوید. هرآنچه که باید از شیراز بدانید از موقعیت جغرافیایی شیراز، آب و هوای شهر شیراز، آثار تاریخی شهر شیراز و ... را معرفی خواهیم کرد.
ادامه مطلب
فایل اکسل مدیریت سبد سهام
معرفی اکسل سبد سهام: اگر شما هم در بورس فعالیت دارید، این روز ها به دنبال فایلی(اکسل سبد سهام) در خصوص محاسبات مرتبط با سهام پرتفوی خود می باشید تا بتوانید منظم تر سهام خود را طبقه بندی کرده و محاسبات سهام خود را مطمئن تربه انجام برسانید . ما در این فایل اکسل به دنبال براورده کردن نیاز های مخصوص شما(هرآنچه که نیاز دارید) در خصوص سبد سهام پرتفوی به صورت کاملا کاربردی در قالب اکسل می باشیم . پیشنها ...
دریافت فایل

استاد فاطمی نیا :
مرحوم علامه طباطبایی جمله ای در مورد حضرت رضا علیه السلام فرمودند که حقیقتا نیاز به یک کتاب شرح دارد!
فرمودند: همه ی امامان ما رئوف هستند، اما رأفت امام رضا علیه السلام حسی است!
همین که وارد حرم مطهر میشوی ، میفهمی که حضرت رئوف است!
هرکس حرم امام رضا علیه السلام مشرف میشود، یقین بداند توی کاسه اش چیزی میریزند.
اما وقتی رفتی حرم و عرض حاجت وتوسل کردی ، منتظر آن چیزی باش که آنها برایت میریزند ، شاید همان حاجت خودت نباشد ؛ به هر
طراحی سایت برای نمایندگان مجلس با قالب انتخاباتی نماینده کاندید ، برای هر گونه کمپین سیاسی و اجتماعی استفاده  می شود. اگر می خواهید در انتخابات سال جاری قدرت سیاسی خود را با یک قالب سایت انتخاباتی قدرتمند و کامل به نمایش بگذارید، پیشنهاد می شود برای انتخابات پیش رو کمپین تبلیغاتی خود را با یکی از قالب های انتخاباتی مثل قالب انتخاباتی نماینده کاندید استارت بزنید.
جهت معرفی خود ، بیوگرافی و زندگی نامه ، خلاصه سوابق ، برنامه های انتخاباتی خو
عصر امروز در دیدار اساتید: ما درباره مسائل ناموسی انقلاب مذاکره نمیکنیم؛ درباره توانایی نظامی مذاکره نمیکنیم/ مذاکره درباره اینجور مسائل، دو کلمه است: آنها میگویند این را میخواهیم، ما میگوییم نه! مثل قضیه آن خواستگاری که پرسیدند چه شد؟ گفت همه چیز پیش رفته غیر از دو چیز: ما میگوییم دختر شما را میخواهیم و آنها میگویند غلط میکنید!منظور اینها از مذاکره، مذاکره با آمریکاست که گفتیم مذاکره نمیکنیم؛ مذاکره هیچ فایده ای ندارد و ضرر هم دارد.
انشا در مورد یک روز سرد زمستانی انشا درباره یک روز برفی انشا در مورد یک روز سرد زمستانی را توصیف کنید انشا کوتاه درباره برف انشا در مورد برف با مقدمه خاطره از یک روز برفی انشای ذهنی درباره برف داستان کوتاه در مورد یک روز برفی
ادامه مطلب
درک اشتباهی از مفهوم ترجمه درسراسر دنیا وجود دارد. مردم معتقدند که وقتی به زبانی تسط دارید تمام چیزی که نیاز دارید این است که کلمات را از زبانی به زبان دیگر برگردانید.
درحقیقت، در ترجمه زبان بندرت به ترجمه مستقیم منجرب می شود.
ترجمه مستقیم راه حل نامناسبی برای یک مترجم حرفه ایی می باشد.یک پروژه خلاق به این دلیل ضروری است که معنی اصلی متن در نظر گرفته می شود منتها به روشی که برای خوانندگان و مخاطبان بومی قابل درک باشد، ارائه می شود.
یک مترجم ت
باشد که قوی‌تر شویم در مسیر شناخت و پذیرش به زندگی، هرآنچه که هست، نه آنچه که می‌خواهیم باشد....باشد که چون درختان به خزه‌های روی تنمان اجازه‌ی زیست بدهیم، خودمان کمی سخت‌تر نفس بکشیم تا دیگری هم بتواند به برکت وجودمان نفس بکشد....باشد که چون دریا بزرگ و بخشنده باشیم... عمیق و آرام، و پذیرای تمام موج‌های درون و بیرونمان....

دریا!ورود به آن با مقاومتی اولیه همراه است.. خروج از آن هم!موج‌های لب ساحل اجازه‌ی ورود و خروج را به نامحرمان نمی‌دهند
متاسفانه برخلاف هرآنچه بر درختِ تخیلت رویانده بودی، زندگی ـت در هیچ ریشه دوانده است و بعدِ مرگ تنها شاید سوار بر بادی. چرخ زنان و بی هیچ صورتی در گردش و گذر توی ایامِ زمان، متفاوت احوال و در حال نظاره ای، لیک در یک شباهتِ بی ثمر شاید تنها تصویرِ محو و نامعلومی از یک خاطره ای. قربانیِ ادراک در جهنم شخصیِ خویش خواهی ماند و همه چیز را تب دار و غلیظ بخاطر می آوری. تاسف می خوری، می خندی و گریه می کنی. و هیچ راهی نیست برای برگرداندنِ قلب هایی ک بدان تع
متاسفانه برخلاف هرآنچه بر درختِ تخیلت رویانده بودی، زندگی ـت در هیچ ریشه دوانده است و بعدِ مرگ تنها شاید سوار بر بادی. چرخ زنان و بی هیچ صورتی در گردش و گذر توی ایامِ زمان، متفاوت احوال و در حال نظاره ای، لیک در یک شباهتِ بی ثمر شاید تنها تصویرِ محو و نامعلومی از یک خاطره ای. قربانیِ ادراک در جهنم شخصیِ خویش خواهی ماند و همه چیز را تب دار و غلیظ بخاطر می آوری. تاسف می خوری، می خندی و گریه می کنی. و هیچ راهی نیست برای برگرداندنِ قلب هایی ک بدان تع
انشا کوتاه درباره برف انشا درمورد زمستان پایه هفتم انشا در مورد برف با مقدمه انشای ذهنی درباره برف انشا در مورد زمستان با مقدمه و نتیجه انشا درباره روستا در زمستان انشا در مورد کوهستان برفی انشا در مورد یک روز سرد زمستانی
ادامه مطلب
انشا فیل و فنجان طنز انشا طنز درباره ی فیل و فنجان معنی فیل و فنجان داستان کوتاه درباره فیل و فنجان انشا درباره فیل و فنجان به کمک راههای پرورش فکر انشا فیل و فنجان جدید تفسیر ضرب المثل فیل و فنجان انشا درمورد فیل و فنجان با مقدمه و نتیجه
انشا در ادامه مطلب
ادامه مطلب
برای من که مرزهای سفت، محکم، خشک، و ثابتی دارم از آنچه هستم و می‌توانم باشم، این در حد یک اکتشاف است. چون کلاس ورزش نرفته‌ام، نمی‌توانم آن را به دیگران هم توصیه کنم. چون اهل سریال نگاه کردن نیستم، نمی‌توانم سر دیگری را هم با سریالی که فکر میکنم خوب است برایش گرم کنم. چون آرایشگاه نمی‌روم، نمی‌توانم به کسی هم توصیه کنم کجا بهتر است. در حالیکه شاید این شرایط در عین سادگی برای خود آدم کافی باشد اما باز به خاطر لذتی که در ارتباط و کمک‌کردن و در
به استادم گفتم بیا یک ساعتی حرف بزنیم او هم قبول کرد.اول درباره تحقیقات اخیرش درباره سرطان گفت و بعد هم از عرفان سرخپوستی برایم حرف زدگفتم چند تا توصیه و راه حل به من بده که خیلی از دست این روزهایم کلافه ام گفت بنویس.اینها هم توصیه هایش با پاره ای توضیحات:
ادامه مطلب
دانلود بازی Minecraft برای کامپیوتر
| بازی ماین کرافت |
| نسخه کرک شده و تست شده |

Minecraft 1.14.2 یک بازی کم حجم جدید در سبک فکری است
که در سال 2013 توسط شرکت 4J Studios برای تمامی پلتفرم کامپیوتر عرضه شده
است . شما در بازی ماین کرافت می توانید به هرآنچه که علاقه دارید و در
فکرتان است دست پیدا کنید و خودتان آن را بسازید. شما با داشتن بلوک های
جدید شروع به ساخت دیوار های و شکل هایی که دوست دارید می پردازید. در این
ورژن جدید شما قادر خواهید بود که برای بلوک های خ
روز ها و این بلند شب ها، همچون موج های زوال بر ساحل وجودم در یک جزر و مد دائمی در حال محو کردن هرآنچه هستند ک از خود به یاد دارم. سرنوشت یک وجودِ دلبسته ی از دست داده، جز این چ می تواند باشد؟ مگر غبار را برای چه آفریده اند. تکرار و روزمرگی، دارو های تلخ و فراموشی آوری هستند اما، برای چنین درمان هایی دگر بیش از حد گذشته است کار از کار. در تاریکی و سکوت، محکوم به زوال و نا امیدی. تنها ماندن، آنچنان ک دانته ورودی جهنم را توصیف می کرد. جایی بی هیچ آتشی،
و من چه بی رحمانه
خود را فدای لحظه­هایی می­کنم که می­دانم چه باشند و چه نباشند من همینم.
و من چه با افسوس در
حسرت لحظه هایی هستم که با دستان خویش به قتل رساندمشان؛
لحظه­هایی کوچک ولی مملو از خوشی، خوشی هایی ناچیز ولی سرشار از شادی.
و ای من؛ خودت را
دریاب؛
خودی که ستایش عاشقانه­ات را می­طلبد؛ خودت را دریاب.
عاشقانه خود را بپرست چرا که تو آفریده شده­ای که عاشق خود باشی؛ عاشق دنیا باشی؛
عاشق هرآنچه خلق شده تا زیبایی­اش را بستایی.
عاشق خودت باش؛
ع

فرهنگ آسیای شرقی همیشه جذابیت ویژه ای دارد و نکاتی درباره کشورهای آسیای شرقی وجود دارد که تحسین همگان را بر می انگیزد. در این مقاله حقایقی جالب درباره کشور ژاپن را بررسی می کنیم.

ژاپن، کشور چشم بادامی ها، فرهنگ و تمدنی غنی دارد. ژاپن از پیشگامان صنعت و نوآوری در جهان است و مردم این کشور به سخت کوشی مشهورند. تفاوت های گسترده فرهنگی بین غرب و شرق آسیا باعث شده که حقایق و قوانین ژاپن برای ما جالب به نظر برسد. در مقاله به معرفی حقایقی جالب دربا
 شاید بتوان گفت از زمانی که کامپیوتر ها وارد زندگی افراد شده اند شکل زندگی انسان ها به شدت تغییر کرده است و زندگی به سمتی رفته است که محاسبات دقیق و گرافیک بالا توانسته است جای زندگی واقعی افراد را به شدت پر کند.
یکی از مهم ترین رشته های تحصیلی مهندسی کامپیوتر است. افراد زیادی مایلند در این رشته تحصیل کنند و در شغل های مختلف و بسیار متنوعی که مربوط به آن است شاغل شوند. با پرشین وی همراه باشید تا درباره رشته کامپیوتر و آینده شغلی آن در ایران بی
#شهید_نوشت سخن شهید مهدی لطفی درباره ❤ عشق  ❤… در تاریخ ۱۷ محرم سال ۱۳۷۸ متن : اینکه من از این آمدنها و رفتنها یک چیز را فهمیدم که انسان فقط باید به ❤عشق❤ سه چیز زندگی را ادامه دهد ، والغیر ولا غیر : اول : ❤خود انسان❤ است که عشق انسان به خود …
نوشته سخن شهید لطفی نیاسر درباره عشق اولین بار در شهید محمد مهدی لطفی نیاسر. پدیدار شد.
مهم این است که به این باور برسیم قبول مسئولیت به معنای سرزنش کردن خودمان نیست.سرزنش کردن مشخص میکند چه کسی مقصر است در حالی که هدف ما از قبول مسئولیت این است که چه کسی تصمیم گرفته تا شرایط را بهبود ببخشد.
همین الآن...
همین الآن هر کجای زندگی مان که هستیم باید بدانیم که هم موقتی ست و قطعا همان جاییست که انتظارش را داشته ایم...
ما به این برهه ی زمانی رسیده ایم تا بتوانیم آنچه را لازم است یاد بگیریم تا شخصی شویم که زندگی مان را  آن طوری که واقعا میخو
صبحتون بخیر ی سوال درباره توییتای جانگ کوک..چرا جانگ کوک چند روزه (بهتر بگم کل تابستونو) هیچ عکس یا ویدیویی نزاشته.....همه اعضاء از کارایی که می کنن فیلم می گیرن و عکس و می زارن ولی جانگ کوک نه ...همه میگن شاید منتظر یه فرست مناسبه ....منکه نمی دونم ....اگه دلیلشو می دونید بهم بگید....ممنون....
هرگاه که جنبش‌های توتالیتر قدرت را به دست گرفتند ، حتی پیش از آنکه رژیم‌های توتالیتر آغاز به دست یازیدن به سهمگین‌ترین جنایات‌شان کنند ، از کل این گروهِ نخبگان هوادار جنبش دفع شر کرده بودند . هرگونه ابتکار عمل چه روحی و هنری به همان اندازه‌ی ابتکار گانگستری اوباش برای توتالیتاریسم خطرناک است و هر دو برای جنبش از مخالفت سیاسی صِرف خطرناک‌ترند . سرکوب پیگیرانه‌ی هرگونه صورت برتر فعالیت عقلی ، از سوی رهبران توده‌ای جدید ، بیشتر از بیزار
درباره ما
چارتر دوران (گروه فارس گشت) با هدف ارائه خدمات نوین در صنعت گردشگری سیستم فروش پروازهای سیستمی و چارتری : لحظه آخری و ارزان را راه اندازی نمود.در صورت بروز هرگونه مشکل لطفا با شماره تلفن های اعلام شده در انتهای صفحه تماس حاصل نمایید.
احترام گذاشتن چیست و چه عواقبی دارد؟
ریشه آن در لاتین دوباره دیدن و در واقع گرامی دیدن است
ممکن است از فردی تنغر داشته باشید یا با او مخالف باشید اما به عنوان یک انسان و با یک نگاه مثبت دوباره او را بپذیرید
در این صورت از  هرآنچه ممکن است برای شما مفیذ باشد دریغ نخواهید کرد
از طرف دیگر عنصر دیگر احترام گذاشتن و ریشه دیگر آن حفظ حریم و توجه به آن است
در صورت حفظ حریم از نزاع در امان خواهید بود
راهکارها:
1.خود را آرام کنید. استرس و تنش نداشته باشید
افسانه های زیبا و کهن که تقریبا همه آن را شنیده اند، داستان آدم و حواست. این یکی از داستان های مورد علاقه ی من است زیرا به شکلی نمادین چیزی را توصیف می کند که من سعی می کنم آن را در قالب واژه ها توضیح دهم. داستان آدم و حوا براساس واقعیت محض پایه گذاری شده است، که البته من در بچگی آن را درک نمیکردم. این یکی از بزرگترین آموزش ها تا به امروز است که به اعتقاد من کمتر کسی مفهوم ان را درک کرده است. اکنون این داستان را از نگاهی دیگر برایتان تعریف می کنم،

انسان، مربی خود
انسان یک فلز یا یک سنگ گران قیمت نیست که او را به دست یک صنعتگر ماهر بدهیم و همه آرایش و پیرایش او را از آن صنعتگر بخواهیم،
⤵️ انسان‏ یک گیاه نیست که او را بدست باغبان بسپاریم و فقط باغبان را مسئول همه‏ چیز او بدانیم،
 ⤵️انسان از آن جهت که انسان است علاوه بر قوای نباتی و احساساتی حیوانی، دارای قوه عقل و اراده است، عقل و اراده نمی ‏گذارد که‏ صد در صد تابع عوامل خارجی باشد، مانند یک فلز و یک سنگ تابع حرکات‏ دست یک صن
درباره مها
درباره ما ،مجموعه‌ مها متشکل از یک تیم حرفه ای ومتخصص چند سالی است که درزمینه ی تبلیغات مجازی و آفلاین فعالیت دارد.
این مجموعه سعی دارد با ارِائه ی خدمات تبلیغاتی  با کیفیت عالی ، قیمت مناسب و متناسب با شغل شما عزیزان به پیشرفت شغلی و در نتیجه پبشرفت جامعه کمک کند.
شما عزیزان در همه ی زمینه های تبلیغاتی که شرکت مها در آنها فعالیت دارد می توانید با مشاوره ی رایگان از کیفیت و هزینه ی خدمات ما اطمینان حاصل کنید و بعد از آن با این مجموع
 اطلاعیه بسیار بسیار مهم
هرآنچه درباره طوفان توییتری شب  نیمه شعبان باید بدانید. لطفا با دقت کامل خوانده شود
نشر حداکثری
مهدی‌یاوران عزیز! زمان قیام رسیده... قیامی در سطح جهان
اسپری های دیروز، شبکه های مجازی امروزند؛ با این تفاوت که با اسپری روی دیوار شعار می نوشتیم و قصدمان انقلاب در کشور بود ولی امروز باید هدفمان انقلاب جهانی باشد.   وعده ما شب ولادت حضرت صاحب الزمان ( 4شنبه، 20فروردین، ساعت 21 الی 23)، در توییتر. همه می آییم و با هشتگ
#ThePromisedS

Minecraft یک بازی کم حجم جدید در سبک فکری است که در سال 2013 توسط شرکت 4J Studios برای تمامی پلتفرم کامپیوتر عرضه شده است . شما در بازی ماین کرافت می توانید به هرآنچه که علاقه دارید و در فکرتان است دست پیدا کنید و خودتان آن را بسازید. شما با داشتن بلوک های جدید شروع به ساخت دیوار های و شکل هایی که دوست دارید می پردازید. در این ورژن جدید شما قادر خواهید بود که برای بلوک های خود درب، دروازه، حصار، …. بگذارید که بازی را هیجانی تر می کند.
اما توجه داشته باشی
نه همیشه در میان جمع، نه همیشه به کناره. هنر گوش فرادادن به هرآنچه خوانده می‌شویم. هنر عشق را دریافتن و به شکلی که دوست می‌داریم به بیرون از خود جاری کردن. به شکلی خلّاق، نو، قائم‌به‌ذات و منحصربه‌فرد، چنان چون خود روح، چنان چون خود عشق. 
هنر را آن نمی‌کند که می‌بیند یا می‌شنود، هنر از آن اوست که دیده‌ها و شنیده‌ها وکشف‌ها و شهودها و دریافت‌ها را به شیوه‌ی خود، از پس وسعت تجربه‌های سخت و اعماق آزمونهای زندگی، به زندگی تقدیم می‌دارد.
در حالت عادی:_بچه کجایی؟_فلان جا!_عاقا من عاشق فلان جام!حالت دوم:_بچه کجایی؟_قزوین!!_قزویییین[یک متر فاصله میگیرد :| ]عاقا درباره همه شهرا یه چی میگند درباره ماهم میگند دیگه,شماها چرا باور میکنید:|+مبهم؟!خدایی یه ایمیلی چیزی بده بعد برو,بیمعرفت بازی درنیاریا++ در راه‌آهن^^
ادم های زیادی هستند که بسیار دوستم دارند
ادم های زیادی هستند که دوستم دارند
ادم های زیادی هستند که از من بدشون که نه، فقط خوششون نمی آید
ادم های زیادی هستند که بسیار دوستشان دارم
ادم های زیادی هستند که دوستشان دارم
ادم های زیادی هستند که حسی بهشون ندارم
تا به حال نسبت به هیچ کس حس تنفر نداشته ام
 فقط نسبت به بعضی که لایق دوست داشتن نیستند حسی ندارم
مگرنه من آن پیرمرد عطار که همیشه کتاب حافظ دستش هست با آن عینک ته استکانی را از صمیم قلب دوست دا
پاورپوینت درباره ساز چنگ
دانلود پاورپوینت درباره ساز چنگ، در 12 اسلاید. پیدایش چنگ از پیدایش کمان نشأت گرفته است. در اثر تیراندازی، زه مرتعش می شده و صدای کمی به گوش می رسیده است. چنگ های اولیه شبیه کمانی از نی و چوب بوده که زهی میان آن کشیده شده است. چنگ ها از قدیمی ترین ادوات موسیقی در جهان است و اولین چنگ ها از ایجاد ...
نام من قرآن است: پاسخ به سؤالات کودکان درباره بهترین کتاب دنیا.

نام من قرآن است : غلامرضا حیدری ابهری، نشر پیام آزادی
معرفی:
من یک کتاب آسمانی ام، حرف های من حرف های خداست، من بهترین کتاب دنیا هستم، نام من قرآن است.چقدر مرا میشناسی؟آیا می دانی که چرا خدا مرا فرستاده؟آیا میدانید که من، از قدیم تا الان تغییر کرده ام یا نه؟درباره قصه های من چه میدانی؟ چرا خدا این قصه ها را گفته است؟آیا میدانی چرا مردم مرا می‌خوانند؟ خواندن من چه فایده ای دارد؟
کتاب بینوایان | معرفی + اینفوگرافیک

کمتر
کسی پیدا می‌شود که به طریقی با این کتاب آشنا نباشد. کتاب بینوایان با
عنوان اصلی Les Misérables شاهکار ویکتور هوگو است که در سال ۱۸۶۲ منتشر
شد. این رمان به معنای واقعی کلمه غذای کاملی برای روح انسان است. کتابی که
بدون تردید ازجمله ماندگارترین رمان‌هایی خواهد بود که به عمر خود
می‌توانید بخوانید.
کتاب بینوایان به
صورت سوم شخص روایت می‌شود و در آن نویسنده زمان به جلو و عقب می‌کشد و
ماجراهای مختلف را روای
 برترین ها: حتما تا امروز درباره شروین سرابی، کودک تیزهوش و توانمند ایرانی خبرهایی در روزنامه‌ها و مطبوعات کشور خوانده‌اید یا اطلاعاتی درباره او شنیده‌اید. این کودک ۲ ساله که در حال حاضر به همراه پدر و مادرش در لندن زندگی می‌کند از جمله کودکان باهوشی است که توانایی تشخیص پرچم ۱۹۵ کشور جهان را دارد و با عملکرد و کاربرد دستگاه‌های الکترونیکی مانند آی پد و آیفون آشنایی کامل دارد. این کودک ایرانی که اطلاعات قابل توجهی درباره کهکشان‌ها، اج

دیوار مست و پنجره مست و اطاق مست!
این چندمین شب است که خوابم نبرده است
رویای « تو » مقابل « من » گیج و خط خطی
در جیغ جیغ گردش خفاشه ای پـست

رویای « من » مقابل « تو » تو که نیستی!
[ دکتر بلند شد...و مرا روی تخت بست ]
دارم یواش واش...که از هوش می رَ...رَ...
پیچیده توی جمجمه ام هی صدای دست

هی دست، دست می کنی و من که مرده ام
مردی که نیست خسته شده از هرآنچه هست!
یا علم یا که عقل...و یا یک خدای خوب...
« باید چه کار کرد تو را هیچ چی پرست؟! »

من از...کمک!...همیشه...کمک
زشت، زشت است؛ چه درباره‌ی تو و چه درباره‌ی همسایه‌ی تو؛ و زیبا، زیباست برای همگان؛ بنابراین زیبا را برای همه برگزین و زشت را از همه به دور دار. در آنچه اطلاع کافی نداری، سخن مگوی؛ اگرچه اندک باشد.
|علی به فرزند فاطمه چه گفت_ ابوالفضل صادقی|
هرآنچه درباره لوله کشی گاز باید بدانیم:
برچیب زدن خطوط لوله
1- برچسب زدن خطوط شامل نام گاز ، جهت جریان و فشار است.2- لوله کشی انتقال بیش از یک گاز در زمان های مختلف باید علامت گذاری شود.برچسب زدن برای سیستم های لوله کشی باید در مکان های زیر باشد:- در هر فرآیند بحرانی کنترل دریچه - در منافذ دیوار ، سقف یا کف- در هر تغییر جهت- در یک حداقل 20 قوت در لوله کشی گاز ساختمان

طراحی/ مواد/ جزییات</h3> طرح لوله کشی که اندازه شاخه های مختلف ، تقاضای بار ، و مح

سلام دوستان 

این سایت درباره بازی محبوب اندرویدی کلش اف کلنز هستش

شما میتوانید در این سایت درباره نحوه اتک زدن در هر سطحی از تانهال تجربه کسب کنید و نکات جالب و اخبار و عکس های زیبای کلشی و م\ های قدرتمند رو به صورت کاملا رایگان کسب کنید.

سلام دوستان 

این سایت درباره بازی محبوب اندرویدی کلش اف کلنز هستش

شما میتوانید در این سایت درباره نحوه اتک زدن در هر سطحی از تانهال تجربه کسب کنید و نکات جالب و اخبار و عکس های زیبای کلشی و مپ های قدرتمند رو به صورت کاملا رایگان کسب کنید.
درباره اینکه همه چی اونشب با شنیدن یه جمله و یه حرف و بعدش کلی بحث و اخم فروریخت و تموم شد مطمئنم ولی درباره بعدش و اینده ش و بعدش و بعدترش اصلا مطمین نیستمچون افکارم جسته گریخته ان لحظه ای ان محو ان کمرنگ ان...هنوز موندم بین بد و بدتر و رفتن و موندن یجورایی رو محاسبات ریاضی زندگی نمیکنم زندگیم بستگی ب حالم داره حالم میراند انچه را ک رواست...
پایگاه داده از اجزای مهم و کلیدی بسیاری از برنامه ها و وبسایت ها است. به عبارتی پایگاه داده، هسته مرکزی نحوه ذخیره سازی داده ها در سرور و تبادل اطلاعات در اینترنت می باشد.
یکی از مهمترین ویژگی های مدیریت پایگاه داده، عمل بازیابی داده ها از یک پایگاه داده است. راه های زیادی برای بازیابی اطلاعات از یک پایگاه داده وجود دارد اما یکی از رایج ترین آنها، ارائه Query ها از طریق خط فرمان است.

ادامه مطلب
بالاخره تمام شد! کتابی پرهیجان، گاهی احساسی، گاهی صرفا نقل خاطرات با طنز کافی. جملات کوتاه و بندهای پرفعل و توصیفات موجز ولی دقیقِ این کتاب ،چشم را، روان و جاری روی واژه‌ها ساری می‌کند و بی‌مکث و پرهیجان تصاویر را بی‌آن‌ که از هم بگسلند روایت می‌کند. به‌شخصه تا کنون کتاب خاطراتی نخوانده بودم که این‌گونه، بدون اطاله کلام و این قدر با جزئیات، روایتی را به این وجدآوری از روزهای منتهی به انقلاب نگاشته باشد. روزهای منتهی به پیروزی انقلاب، ف

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها